Ligoninių ir globos įstaigų pacientų maitinimas

Teikiame ligoninių pacientų maitinimo paslaugą. Dietos parengiamos pagal medžiagų apykaitos sutrikimus ir organizmo maistinių medžiagų poreikį.

Valgiaraščiai sudaromi atsižvelgiant į rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams paros energijos ir maistinių medžiagų normas, vidutiniu maisto produktų rinkinio vienam pacientui Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigose patvirtintomis Lietuvos sveikatos apsaugos ministro.

Remiantis pagrindine dieta ir jos modifikacijomis, kiekvienai dietai parenkami tinkami, vengtini bei eliminuojami maisto produktai.

Dietų tikslas yra aprūpinti organizmą reikiamu nutrientų ir energijos kiekiu. Pagrindinė dieta modifikuojama įvairiais atvejais: esant kalorijų disbalansui, sutrikus maisto virškinimui ar nutrientų absorbcijai dėl virškinimo trakto ligų, esant nutrientų stokai.

Dietų pritaikymas yra įvairių formų: maisto konsistencijos pokyčiai, specifinių maisto produktų eliminavimas, padidintas ar sumažintas maisto medžiagų kiekis, maisto kiekio ir valgymo dažnumo suderinimas.

Globos įstaigų maitinimo paslaugų organizavimas: vaikų globos namuose, senelių namuose.

Maitinimas vyksta globos įstaigų valgyklose. Valgyklose yra sudarytos tinkamos sąlygos maistui ruošti, atnaujinta technologinė įranga ir šaldymo įrenginiai aprūpinama reikiamu inventoriumi, indais.

Vaikų globos namuose maitinimas organizuojamas atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupes bei sveikatos palankios mitybos principus ir taisykles. Vaikai maitinami visus metus, keturis-šešis kartus per dieną, pagal įmonės technologų sudarytus valgiaraščius, kurie yra įstaigos vadovo patvirtinti ir suderinti su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

    Mūsų klientai