fbpx

ISO STANDARTAI

„Bruneros“ surengtos „Mažosios Velykėlės su močiute“ pradžiugino daugybę vaikų

Artėjant šv. Velykoms, mokyklose maitinimą organizuojanti VšĮ „Bruneros“ Lietuvos vaikus pakvietė į smagų renginį „Mažosios Velykėlės su močiute“. Telšių rajone tokie renginiai vyko Buožėnų mokykloje-darželyje, Ubiškės daugiafunkciniame centre, Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje ir Žarėnų ,,Minijos“ pagrindinėje mokykloje.

VšĮ „Bruneros“ Telšių skyriaus direktorė Kristina Šimkuvienė pasidžiaugė, kad renginys mažiesiems suteikia puikių emocijų, todėl tapo tradiciniu, ir šiemet surengtas jau trečius metus.

Pačiame šventės įkarštyje apsilankius Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje, valgyklos salėje, prie stalų susėdę apie 60 pirmų klasių mokiniai susidomėję kūrė savo velykinį margutį.

Kaip pastebėjo VšĮ „Bruneros“ atstovė K. Šimkuvienė,  mieste vaikai kiaušinius buvo labiau linkę marginti moderniomis priemonėmis: flomasteriais, lipdukais, o kaimuose mažieji laikėsi senųjų tradicijų, skutinėjo, liejo vašką…

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos direktoriaus Vytauto Vaitkaus teigimu, bendruomenė patenkinta maitinimą organizuojančios VšĮ „Bruneros“ dėmesiu. Į šventę sugužėję pirmokėliai gavo kiaušinių ir  priemonių jų marginimui, o po to jų laukė vaišės ir staigmenos. Išrinkti patys gražiausi margučiai ir jų kūrėjams įteikti diplomai.

Pradinių klasių mokytojos sutartinai pasakojo, kaip vaikai  nekantraudami laukė popietės, kada susėdę prie didelių stalų visi kartu margins velykinius kiaušinius.

Pasak pradinių klasių mokytojos Gražinos Jonikienės, smagus užsiėmimas marginti kiaušinius vaikams padės dar labiau įtvirtinti puoselėjamas tradicijas, apie kurias daug kalbama ir pamokų metu.

Telšių rajono kaimų vietovėse  į  „Mažąsias Velykėles su močiute“ atsiliepė ir moksleivių mamos, močiutės. Renginių metu taip pat siekta atkreipti dėmesį ir į sveiką mitybą – juk pirmieji vaikų maitinimosi įpročiai susiformuoja šeimoje.

2019-05-07T10:30:42+00:00